13 Şubat 2013

İş Bankası 20 TL Üyelik Aidatı Adı Altında Kesiti Yapıldı!

İş Bankası müşterisiyim. İş'te Üniversiteli maksimum kartımdan 20 TL Üyelik Aidatı BN:0133:0505** adı altında kesinti yapılmış. Üniversiteli kartımdan kesinti yapılması son derece şaşırtıcı. Bu olayın İş Bankası'nın marka değerini ayaklar altına aldığının bir kanıtıdır.


Üstelik kart extrelerime hiç bakmam ilk defa inceledim ve böyle bir şeyle karşılaştım. Kim bilir kaç defa ödedim farkına varmadan. Bu konuda mağdurum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum, aksi takdirde 5 gün içerisinde kartımı iptal edip hakkımı aramak için yasal yollara başvuracağım.

Mustafa 51 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön