12 Şubat 2014 #2290951

İş Bankası 2 Yıldır Paramı İade Alamadım!

07.06.2012 tarihinde RRTJAU rezervasyon kodu ile Ankara-Trabzon uçak bileti için THY hesabına 08.06.2012 tarihine kadar iletilmek üzere Akbank hesabımdan 0064 Türkiye İş Bankası TR47 0006 4000 00*1 2550 **** 17 IBAN numaralı hesaba 3726692 referans numarası ile 190 TL EFT yaptım.


Verilen sürede THY hesabına para geçmediği için bilet iptal oldu ve yeniden bilet aldım. İş Bankası'na, Akbank tarafından yapılan EFT paranın geri dönüşü olmadığı gibi akıbeti konusunda ne THY'den nede Akbank ne de İş Bankasından 2 yıla yakın süredir sürekli yazışmama ve telefonla aramama rağmen sağlıklı bilgi alamadım.


Durumun değerlendirilip tarafıma bilgi verilmesini saygı ile rica ederim.

Mustafa 186 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa12 Şubat 2014

    Öncelikle bu siteyi hazırlayan ve emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Daha önce internet üzerinden satın aldığım ve problem yaşadığım ürünle ilgili problem size sorunumu yazdıktan sonra beni alışveriş sitesi beni muhatap alıp sorunum çözümlenmişti. Şimdiki problemimi de İş Bankası, Akbank ve THY ye defalarca yazmama rağmen günlerce sonra cevap verdiler. Sorunum çözümlenmese de sizin kanalınızla yazdığım yazıya aynı gün cevap yazılması toplumda çeşitli nedenlerle mağdur olmuş kişilerin problemlerinin çözümünde devletin resmi kuruluşlarından daha etkin bir yaptırım gücünüzün olduğunun göstergesidir. Toplumda önemli bir sosyal proje olduğunuz kanaatindeyim.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön