28 Ekim 2014 #2782484

İş Bankası 2 Aydır Cevap Alınamıyor!

Daha önce 2706768 kodlu şikayetimde konuyu iletmiştim. Özetlemek gerekirse 02 Eylül tarihinde kartımdan 1090 TL çekildi, hemen kartı kapattırdım ve form doldurdum. Başvurumun alındığını 30 güne sonuçlanacağını söylediler. o günden beri ne bir bilgi verildi, ne de durum sonuçlandı. Önceki şikayetimde de beni güzel sözlerle hallediyoruz bakıyoruz gibi sözlerle kandırdılar ve halen dönüş yapılamadı.


Daha sonra tekrar çağrı merkezini arayıp şikayette bulundum, biz bilmiyoruz dendi. Kredi ve kart operasyonları bölümünden b** b** isimli kişi ilgileniyoruz diye mail attı. Kendisine iki sefer cevap yazdım, soru sordum. Bir cevap yazma zahmetinde dahi bulunmadı. Böyle bir olay gerçekten olmaz.

Alp 465 Okunma

Cevaplar

  • Alp31 Ekim 2014

    Buradan otomatik mesaj atmakla olmuyor. Ne telefon çaldı ne mail geldi. Bankanız asla cevap vermiyor. Sorumsuzluk ve ilgisizlik hat safhada.

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ekim 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön