03 Eylül 2013 #1990666

İş Bankası 15 Gün Oldu Kredi Kartımı Göndermedi!

Kredi kartım kaybolalı 15 günden bile fazla oldu. Yenisini göndereceğinizi söylediğiniz halde elime ulaşmadı. Çalıştığınız kurye firmasıyla irtibatı geçip kartımı bir an önce ulaştırmanızı rica ediyorum. Biz irtibatı geçtiğimizde bizimle ilgilenmiyorlar çünkü.


Yaklaşık 5 yıldır tek sizinle çalışıyorum. Ödemelerim var Kasko taksitim var mağdur oldum. Eğer sorunumu önümüzdeki 2 gün içinde çözmez iseniz. Benimle çalışmak isteyen diğer bankalara yöneleceğim ve siz ile bir daha çalışmayacağım haberiniz olsun.

Dilek 46 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön