30 Aralık 2014

İş Bankası 13 Kuruş Faiz Borcu Ekstreme Yansıtıldı

10-15 gün kadar önce İş Bankası İş'te üniversiteli 400 TL limitli kredi kartımı kart aidatı alındığından kapatmak için şubeye başvurdum. Limiti 20.000 TL gibi yüksek rakamlı Maximum karta sahip olan babamdan 1 TL dahi bir ücret kredi kartı aidatı diye alınmamaktadır. Şubede kartımı kapatırken borcumun tamamını ödemeyi istedim.

1 saat önce gelen ekstre mail'inde 13 kuruşluk bir faiz borcu olduğu ve kullanmadığım maxi puan ise 94 kuruş olarak yazmaktadır. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede bu borcu ödemek zorunda olduğum, aksi takdirde daha yüksek bir faiz ile karşılacağım söylendi. 13 kuruşu maxipuandan almalarını rica ettim. Böyle bir şey yapılmıyormuş. Bu nasıl bir bankacılık?

Samet 354 Okunma

Cevaplar

  • Samet06 Ocak 2015

    İş Bankası mail adresime standart bir cevapla dönüş yapmıştır. Bugün şubede 13 kuruş yerine 15 kuruş alınmıştır. Ben 2 kuruşun peşinde değilim ama 2 kuruşu istediğim zaman kasalarında bulunmadığı söylendi. "13 kuruş" gibi komik bir miktarı benden tahsis eden İş Bankası'nı esefle kınıyorum.

  • Samet30 Aralık 2014

    Nedense şirketler hep aynı cevabı veriyor. Sayın Şikayetvar.com yetkilileri şikayetleri inceledikten sonra firmaları karalayacak bir durum olmasın diye yayınlıyorsunuz. Müşteri ve tüketici olarak tekdüze yanıt veren İş Bankası gibi şirketleri övmek yerine aşağılamak sizce de mantıklı değil midir?

  • İş Bankası Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön