29 Nisan 2013

İş Bankası 10 Gündür Sorunu Çözmüyor!

Garanti bankasından iş bankasına iban ile nisan ayının 19 unda eft yaptım fakat isim ile iban sahibinin ismi tutmadığı için para karşı tarafın hesabına düşmedi fakat para benden kesildi. Garanti bankasına soruyorum iş bankasına gönderiyor. İş bankasına soruyorum garantiye gönderiyor. Para hala hesabıma dönmedi. Aynı olay A** ile oldu lakin 1-2 dk içinde yanlış eft olarak para hesabıma döndü. Yaklaşık on günün zararını kim karşılayacak.

Murat 65 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Nisan 2013

    yazdığınız cevabın hiç bir faydası olmadı.muhtemelen standart bir kalıp.ayrıca zaten bankanızla temas kurmuştum ve hiçbirşey yapılmadı.

  • İş Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön