29 Temmuz 2017 #9002936

İş Bankası 1 Senedir Kullanmadığım Kart İçin Aidat Aldı!

İş Bankası Maximum kartımı 1 senedir hiçbir şekilde kullanmadığım halde 102 lira aidat gönderilmiştir. İade edilmez ise iptal edeceğimi söyledim ve iptal ettim. Tüketici Mahkemesine başvurmadan önce bankanın bu borcu iptal etmesini talep ediyorum.

Can 612 Okunma

Cevaplar

  • Can02 Ağustos 2017

    Değerlendirmeyi e-mail adresime olumsuz olarak cevaplandırmışsınız. Kartı 1 kere bile kullansam yinede haklı bir sebep değil fakat tamam diyeceğim, kredi kartını 3 senedir sanırım kullanmıyorum. Zaten yeterince faiz aldığınız kartlardan üstüne bir de aidat almanız resmen soygun. Bu nedenle bana yansıttığınız aidat ödemesini ne pahasına olursa olsun yapmayacağım, Tüketici Mahkemelerine başvurumu yaparım. Sizdeki ticari ve bireysel bütün hesaplarımı kapatacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön