22 Aralık 2015

Bir Daha İş Bankası İle Asla

25.11 tarihinde müşterisi olduğum İş Bankası/ Setbaşı ile yaptığım telefon görüşmesi doğrultusunda mail yolu ile dilekçe yazarak numaramın değiştirilebileceği bilgisini aldım. Aynı mail içerisinde farklı bir dilekçe ile EFT talimatı da verdim.


EFT talimatım başarıyla gerçekleştirildi, fakat numara değişikliği sağlanamadı. Bugün aynı şube ile yaptığım telefon görüşmesinde " Biz sizin güvenliğinizi düşünüyoruz, bu yüzden ıslak imzanız gerekiyor" cevabı ile karşılaştım.


"Sizi bankamızın yetkilisiyle görüştüreceğim" denildikten sonra bankanın kasa bölümüne bağlandım. İnanılmaz olan şudur ki; Mail ile EFT talimatı gerçekleştirilirken güvenlik sorun olmuyor, numara değişikliği güvenlik sorun oluyor.

Mert 79 Okunma

Cevaplar

  • Mert23 Aralık 2015

    Hangi iletisim bilgisiyle ulasmaya calisacaksiniz anlamıyorum. Yurtdisinda oldugumu telefonumu degistirdigimi belirtiyorum, hala ulasicaz demeye devam ediyorsunuz, gazel okumayalim, is yapalım.

  • İş Bankası Temsilcisi22 Aralık 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön