27 Şubat 2013

İş Bankası Zorla Ve Israrla Yeni Bir Hesap Açmam Gerektiği Söyleniyor!

Bankanızın 10 yıllık müşterisiyim Telekomdan emekli olduktan sonra 7 aydır da Kemerburgaz'da taşeron firmada çalışmaktayım. Firma bankanızla maaş konusunda anlaşmış Kemerburgaz şubesine ***50719*** hesap nolu 10 yıllık müşterinizim maaşımı bu hesaba aktarın diyorum, ısrarla yeni bir hesap ve kredi kartını almam gerektiğini anlaşmalarının öyle olduğunu, aksi takdirde maaşımın yatırılmayacağını söylüyor.

Zaten 10 yıllık 1135....hesabımı yıllık kart ücretinden dolayı tepki anlamında iptal ettireceğim. Bu söz konusu karta da yıllık ücret uygulayacağınızı düşünerek şimdiden adresime gelmeden her 2 sinide iptal edin. Bankacılık sisteminde böyle bir uygulama olmamalı!, 2 ayrı hesap 2 kredi kartı.

Yusuf 51 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön