20 Eylül 2016

İş Bankası Yurt Dışı Bilette Kurallar Yazmıyor.

İş Bankası'nın Maximiles kartı maximiles.com.tr üzerinden puanlarımla THY'den yurt dışı gidiş - dönüş bilet aldım. Rahatsızlığım sebebiyle gidiş biletini kullanamadım. Başka bir havayolu şirketi ile yurt dışına gittim. Dönüş için hava alanına geldiğimde dönüş biletimin olduğunu fakat kullanmayacağımı söylediler. THY Yetkilisi ''Sıralı Uçuş Kuralı Gereği'' Gidişi kullanmazsanız, dönüş biletinizde yanar dedi. Acenta'nin size bilgi vermesi gerektiğini de söyledi. Hafta sonu olduğu için E***'ye ulaşamadım. Hem puanlarım gitti, hem 16 saat havalanın da kaldım hem de 1400 TL'yeri uçak bileti aldım. Ne Maximiles sitesinde ne de E**** sitesinde ''Sıralı uçuş kuralı'' yazmıyor. Hiçbir yerde yazmayan bu önemli bilgisi yolcular nereden bilebilir ki? Hiç bir yerde yazmayan kuralı, yolcular bu durumu acı bir şekilde öğrenmemeli. Hem kurumsal hem de bireysel çalışan müşterilerine karşı.

Mustafa 129 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 23 Eylül 2016

    Konuyla ilgili kimse dönüş yapmadı. Üzüntü verici bir durum açısından. Kurumsal ve bireysel hesaplarımı taşımak zorundayım. Bu kadar süre geçtikten sonra en azından bir yetkili arayabilirdi.

  • İş Bankası Temsilcisi20 Eylül 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön