İş Bankası Yıllık Üyelik Ücreti...

Erdem Ş. |

Başı 45** sonu 56** olan kredi kartımı beş seneden fazla kullanıyorum. Şu zamana kadar hiç istemediğim üyelik aidatının iadesini talep ettim. Lakin İş Bankası benim gibi borcuna sadık müşterisinin talebini reddetti. Bende bu nedenle senelerdir kullandığım kredi kartımın iptalini istemekteyim. Bir daha da İş Bankası ile çalışmayı düşünmüyorum. Çevreme, aile önermeyeceğimi bildiririm.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  14:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi