18 Temmuz 2017

İş Bankası Yıllık Kredi Kartı Ücret Problemi!

Değerli İş Bankası, Haziran ayı ekstremde 59 TL yıllık kredi kartı ücreti kesilmiş. Bu aidatın (yıllık kart bedeli) 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen sözleşmelerdeki haksız şartlar hükmü ve ilgili yasa düzenlemelere aykırıdır.

İlgili İş Bankası Maximum kartımı 17 yıldır kullanıyorum. Bu nedenle 59 TL kart ücretini Türkiye İş Bankası'ndan kredi kartıma iade edilmesini rica ediyorum. Üç - beş yıldır kartını kullandığım bankalar bile bunu yapmıyor. Müşteri kaybı açısından çok doğru bir davranış sergilediğinizi ayrıca belirtmek isterim.

Kiraz 398 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön