08 Ağustos 2017

İş Bankası Yıllık Kredi Kart Ücreti 97 TL Kesti.

İş Bankası kredi kart yıllık kart ücreti diye 97 TL kesti. Bu aidatın (yıllık kart bedeli) 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6.maddesinde düzenlenen sözleşmelerdeki haksız şartlar hükmü ve ilgili yasa düzenlemelere aykırıdır. Bu nedenle Maximiles kredi kartıma tanımlanan 97 TL yıllık üyelik ücretini Türkiye İş Bankası'ndan kredi kartıma iade edilmesini rica ediyorum.

Etem 493 Okunma

Cevaplar

  • Etem 22 Ağustos 2017

    Şikayet sürecim bütün kartlarımı ve hesabımı iptal ettirmemle sonuçlandı. Yıllardır müşterisi olduğum banka bana böyle ekstra masraf çıkarıyorsa olmasa da olur.

  • Etem 12 Ağustos 2017

    Bana verdiğiniz olumsuz yanıt üzerine bütün kartlarımın iptali için talep açtım. Bilginize...

  • İş Bankası Temsilcisi08 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön