11 Eylül 2013

İş Bankası Yıllık Kart Ücreti Aldı!

İş Bankası'na ait maksimum kredi kartıma 40 TL kullanım bedeli yansıtılmış. Artık bankaların kartını kullanıyorum diye ,kart bedeli ödemekten bıktım . Diğer bankalar bunu puan veya mahsuplaştırma gibi işlemlerle bunu telafi ediyorlar.

İş Bankası'na yansıyan kart aidatını ödemeyeceğimi bunun telafi edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde kartımı kullanıma kapatacağımı , yasal süreçlerle hakkımı arayacağımı bildiriyorum. Bir an önce ekstreme yansıyan bedelin iptalini rica ediyorum.

Kadir 28 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön