27 Şubat 2013

İş Bankası Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Bankanızın 10 yıla yakın müşterisiyim. Hesap No:113******0 müşteri no 1*****11. Bu ayki exstramda yıllık (belki de 6 aylık ..) 40 tl kart ücreti yansıtılmış..Emeklilik öncesi Telekom ile maaş anlaşması sözleşmeniz bitince bankanıza kartı iptal ettirmek istediğimde tek iski tlf igdaş vs 1 tane otomatik ödeme talimatı verin kart ücreti alınmayacak taahhüdünde bulundu ve bende kabul ettim..

Bankanıza kesinlikle bu yıllık kart ücretini ödemeyeceğim..tüketici hakkımı kullanacağım Lütfen beni aramadan kartımı iptal edin , yıllık kart ücreti haricindeki borçlarımın toplamını 2 gün içinde yatıracağım,.İş bankasına güvenmiyorum iptal edin ailece 7 adet iş bankası kartlarımızı iptal ettireceğiz.

Yusuf 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön