06 Haziran 2013

İş Bankası Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Yaklaşık 2 senedir kullanmadığım İş bankasının .... .... 9317 numaralı maksimum kartıma bugün itibariyle yıllık kart ücreti adı altında 40 TL yansıtılmış ve bunu ödemem gerektiği hakkında mesaj atılmıştır. Yalnızca OGS bağlı olan ve kullanılmayan bir karta bile yıllık aidat alıyor İş Bankası.

Geçen sene aradığımda kartımın iptalini istemiştim ve bu ücretin iadesi gerçekleştirilmişti ne hikmetse.Bugün arayıp konuştuğumda iade edemeyeceklerini söylediler bende kartımı iptal ettirdim.İptal etmeme rağmen bu borcu ödemem gerektiği söylendi bana. Bu borcu ödemeyeceğim ve gerekirse hakem heyetine başvurup şikayet bile edeceğim bankanızı.

Sezgi 32 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Haziran 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön