30 Aralık 2013

İş Bankası Yıllık Kart Aidatını Haber Vermeden Hesabımdan Kesti!

Üniversitenin ilk yılından itibaren kullanmaya başladığım ve kartı alırken yıllık ücret ödemeyeceğim beyan edilen İş Bankası hesap kartımdan 4 gün önce 40 tl çekilmiş. Hesap hareketlerini kontrol etmesem bilemeyeceğim! Haber verilmeden yapılan bu davranışı anlayabilmiş değilim.

Müşteri hizmetlerine mail atmama rağmen, cevap 4 gün sonra geliyor ve hiç tatmin etmeyen, sorularıma cevap verilmeyen gereksiz başka cevaplarla olay geçiştirilmeye çalışılıyor. KPSS taksidini geç yatırmak zorunda kaldım sayenizde. Mağduriyetimin giderilmesini, aksi takdirde kart iptali için başvuracağımı belirtmek isterim.

Saygın 73 Okunma

Cevaplar

  • Saygın 03 Ocak 2014

    Klişe kelimelerle, sorduğum sorulara cevap alamadığım bir görüşme oldu. İş bankası yetkilileri çözüm sürecinde çifte standart uyguladığını sitenizdeki diğer şikayetlere bakarak çok rahat görebiliyoruz. bunu kanıt olarak sunmama rağmen gözardı edildi. İş bankasının kestiği bu haracı kabul etmiyorum ve hesabımı iptal ediyorum.

  • Saygın 31 Aralık 2013

    Maille geri dönüldü ve kabul edilmediği bildirildi. Ama sikayetvar.comda bazı iş bankası müşterilerine olumlu dönüş sağlanmış olması, İş bankasının müşterilerine çifte standart uyguladığını gösteriyor. Uzun yıllardır kullandığım hesap ve kredi kartımı perşembe günü iptal ettireceğim.

  • İş Bankası Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön