08 Ocak 2014

İş Bankası Yıllık Kart Aidatı Aldı!

Daha öncede yapmış olduğum itirazlara İş Bankası tarafından sadece standart cevaplar verildi ve buna paralel olarakta sorunum hakkında hiçbir ilerleme kaydedilmedi. Tekrar söylemek istiyorum öğrenci maximum kartımdan kullanıma başladığım ilk üç yılda hiç bir aidat talep edilmemesine rağmen yeni yıl itibari ile niçin hesap özeti bilgilendirme kısmı veya e-mail yoluyla bilgilendirme yapılmadan kart aidatı altında kartımdan 40 TL ücret kesildi?

Bu yapılan kesintinin prosedür gereği bana haber verilmesi gerekmez mi? Tarafıma hiçbir şekilde haber verilmeden ve ilk kez kesilen bu 40 TL kart aidatının sadece bu seneye mahsus olmak kaydı ile tarafıma geri ödenmesini talep ediyorum.

Ayşegül 48 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön