İş Bankası Yıllık Kart Aidat Ücreti Alıyor.

Samet İ. |

Üniversitede zorla kredi kartı verip verirken de kart aidat ücreti yok dediler. 2013 yılının 10 ya da 11. ayında aldığım karta iki senede 2 defa senelik 25 TL toplamda 50 TL kart aidat ücreti ödedim. Şubeye öğrenci belge ve kartımla iki defa gittim her ikisinde de öğrenci olduğum için kart aidatın iade olacağını belirterek benden öğrenci kimlik bilgilerimi aldılar ve üzerinde onca zaman geçmesine rağmen hala paramı iade etmediler.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Şubat
  13:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi