İş Bankası Yıllık Hesaptan Para Alıyor!

Sinan D. |

Yıllık hesaplarımızdan para almakta. Benim aynı müşteri numarama ait 2 hesabım bulunmakta. Bu ücretin kesilmemesi için kendileri ile görüştüm. Bana "yıl sonuna kadar sorun yok yıl sonunda tekrar görüşelim muafiyet şartlarını söyleyelim eski şartlarda 2 adet otomatik ödeme talimatı yeterli" dediler 2 hesapta toplam 4 talimatım mevcut. Yıl sonu gelmeden benim hesabımdan para aldılar. Şikayet edince bana yazılı prosedürü yolladılar. Neden önceden kesiyorsunuz? Talimatlarda değişiklik yapabilirdim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  09:58

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi