İş Bankası Yıllık Hesap İşletim Ücreti!

Ugur A. |

Maaş hesabında yeniden hesap işletim ücreti kesilmeye başlandı. Daha önce dilekçe yazıp bankanıza vermiştim ve bu ücretler geri iade edilmişti. Bugün itibariyle hesap işletim ücreti tekrar alınmaya başlanmış. Bunun geçerli bir nedeni var mı? Yoksa dilekçelerimiz mi kayboluyor. Yurt dışındayım ve sürekli bu konularla meşgul olmak istemiyorum. Bankanız Eskişehir şubesine daha önce bu konuda dilekçe teslim etmiştik. Lütfen bu küçük hesaplar yüzünden bankanızın ismini lekelemeyiniz, gerekeni yapınız.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur A.
  31 Aralık
  06:36

  Bilgi cok yeni, ve verilen cevap ile tatmin olmadim. Sirketin bankayla anlasmasi olmasina ragmen bu ucreti tekrar almaya baslamistir. Belkide sirkette dilekce toplayarak banka degisikligi yapilmasi bizler icin daha uygun olacaktir. Sirket calisan sayisi 10 binlerin uzerinde, ve yatirilan maaslarimizdan ucret kesinti yapiyor isbankasi. Staff personel sayimiz oldukca fazla ve bu ucretimin iade edilmemesi durumunda, sirketimize banka degisikligi talebinde bulunacagim.

 • 23 Aralık
  12:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi