İş Bankası Yıllık Aidatın İadesini İstiyorum!

Nihat Ş. |

İş Bankası maxsimum kredi kartını 3 senedir kullanıyorum. yıllık 8000-9000 bin civarında ödemelerim olmasına rağmen. aldığım ek kartın üyeliğinden 20 TL. kestiler iadesini talep ettiğimde işlemler için kesildi mazur görün deyip talebimi geri çevirdiler. iade etmezlerse etmesinler.

En kısa sürede kartımı iptal edeceğim. tüketici haklarına gidince iade ediyorlarmış ama buna zamanım yok en iyisi kapatmak bu kartı. maaş kartı bankamdan kredi kartı talep edeceğim o kartta ücret yok. maxsimum kınıyorum gözden düştü.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  13:10

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi