02 Mayıs 2013

İş Bankası Yıllık Aidatı Yatırmamakta Direniyor!

Bankamız uygulaması kapsamında kredi kartlarından alınan aidat söz konusu maliyetin asgari düzeyde tutulmuş bir bölümünden oluşmaktadır. İş'te Üniversiteli kredi kartlarından alınan aidat ise Bankamızın diğer kredi kartlarından alınan aidatlara göre daha düşüktür.Kredi kartı üyelik aidatlarını siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica ederiz.Üyelik ücretinin iadesini talep etmekteyim. Eğer geri verilmez ise her ay düzenli olarak ödeme yapmama rağmen kredi kartımı kapattırırım ve İş Bankasıyla bundan sonra asla çalışmam.

Erdem 22 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 03 Mayıs 2013

    kaç kere şikayet yollamama rağmen hala aidati vermemekte direten bir banka. diğer banka kartlarından eksisi var artısı yok bu aidatı almayı hakedecek birşeyini görmedim. yok farklı imkanlar sağlıyormuşta 300 tl limiti var 25 lira aidat kesiyorlar.

  • İş Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön