11 Şubat 2014

İş Bankası Yıllık Aidat ve Hesap İşletim Ücret Kesintisi.

Belirtecek olduğum şikayeti daha önce ilgili kuruma direk yapmama rağmen bir sonuç alamamış bulunmaktayım. Öğrenci olduğum halde kart hesabımdan yıllık kart aidatı olarak 47 küsürlük ve hesap işletim ücreti olarak da 2 küsürlük bir kesinti yapılmıştır.

Son çıkan yasalara göre dosya masrafları yıllık aidatlar #hesap işletim ücreti gibi kesintilerin yapılması yasaklanmış olmasına rağmen iş bankası buna uymamakta ve benim gibi bir çok müşterisini mağdur etmektedir.

Müşteri memnuniyetini hiçe sayarak işlerini yapmaktadırlar. Kesilen bu tutarın tekrar hesabıma iade edilmesini talep ediyorum. Eğer bu kesintiler devam ederse İş Bankası'yla çalışmayı keseceğimi bildirmek isterim.

Erol 56 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön