İş Bankası Yıllık Aidat Aldı!

Mehmet Ç. |

İş Bankası'nın Antalya merkez ve Kahramanmaraş/Elbistan şubelerinden hesabım var. Yıllık kart aidatı adı altında her iki hesabımdan da toplam 50'şer lira para kesimi oldu. Öğrenci olmamdan dolayı bankaya dilekçe verdim . Elbistan Şubesinin aidat ücretini iade ettiler ama Antalya şubesinden herhangi bir yanıt alamadım. Bankanın veri tabanı illaki vardır alacaklı oldukları zaman herhangi bir şubeden parayı alıyorlar ama verecekli olduklarında böyle tutarsızlıklar meydana geliyor. Yetkililerce bu mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ç.
  11 Kasım
  10:57

  Hala sorun giderilmedii

 • Mehmet Ç.
  06 Kasım
  21:27

  Yani aciklamariniz iletildi derken, benim mağduriyetim giderilecek mi sayin yetkilii???

 • 06 Kasım
  17:35

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi