28 Ocak 2014

İş Bankası Yılbaşı Kampanyası Puanlarını Yüklemedi!

Sayın Yetkili;
Bu konudaki şikayetimi aktivasyon tarihinden önce gönderdiğimi sanıyordum. Fakat klavye acemisi olduğum için sanırım becerememişim. Bu güne kadar şikayetimin kaydına rastlamayınca yenilemek istedim.

Türkiye İş Bankasının YILBAŞI Kampanyasına katılmış ve elimdeki belgelere göre, bence 55 TL kazanmış olmama rağmen, puanlar kredi kartıma yüklenmedi. İki defa şubeyi, bir defa 0850 7240724 müşteri temsilcisini, sözlü olarak aramama, iki defa da internet sayfasından şikayet yazmama rağmen, bir cevap alamadım.

Talep etmediğim kredileri vermek için, HGS satmak için beni defalarca arayan banka, şikayet söz konusu olunca duvar oldu.

Nazende 98 Okunma

Cevaplar

  • Nazende31 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Kendilerine defalarca yaptığım başvuruya, onbeş günü aşkın bir süre, olumlu olumsuz cevap vermeyen T.İş Bankasının, siz aracı olunca onbeş saat dolmadan hem cevap verip hem de sorunu çözmesini günümüz söylemiyle manidar buldum. Bu nedenle şikayetçi olduğum firma ile ilgili değerlendirme formunu dolduramıyorum. Değerlendirme çizelgenizde eksi (-) haneler yok. Teşekkürüm Şikayet Var ekibine. Nazende Eren

  • İş Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön