01 Şubat 2014

İş Bankası Yılbaşı Kampanyası Maxipuanı Yüklemedi.

İş Bankası'nın yılbaşı kampanyasına katıldım ve kazanmış olduğum 55 tl maxi puan bilgisi banka tarafından sms atılarak teyit edilmesine rağmen, banka halen kartıma maxipuanı yüklemedi. Dört kere müşteri hizmetleriyle, 1 kere şubeyle ve 1 kere de internetten şikayet oluşturmama rağmen hiç bir sonuç alamadım.

Müşteri temsilcileri şikayet oluşturmaktan başka hiç bir sorunu çözemiyor, şikayet oluşturulabilecek tüm kanallardan şikayetimi oluşturdum fakat 20 gündür bankadan hiçbir yanıt gelmedi. Kendi müşterisini yanıltan, müşterisinin sorunlarını çözemeyen bir banka. 10 yaşından beri kullandığım ilk imza kartımla devam ettiğim iş bankasında artık tüm hesaplarımı kapatacağım.

Barış 59 Okunma

Cevaplar

  • Barış 03 Ekim 2015

    Herhangi bir geri dönüş olmadı ve ben de kartımı iptal ettim.

  • İş Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön