16 Ocak 2015

İş Bankası Yılbaşı Kampanyası Maximum Puanını Eksik Yükledi.

Ben İş Bankası'nın yılbaşı kampanyasına SMS ile kayıt yaptırdım. Yılbaşı kampanyası kapsamında altı kez üye iş yerlerinden 100 TL ve üzeri alışveriş yaptım. Harcamalarımı yaptıktan sonra müşteri hizmetlerine yaptığım harcamaların hepsinin kampanya şartlarına uygun ve üye iş yerleri olup olmadığını sordum.

Müşteri hizmetleri harcamalarımın tamamının üye iş yerlerinden ve kampanya şartlarına uygun olduğunu söyledi. Ben alışveriş yaptığım marketlerde maximum üye iş yeri olup olmadıklarını sordum. Hepsinin üye iş yeri olduğunu söylemeleri üzerine alışveriş yaptım. Gaziantep ili Sembol senter maximum program ortakları listesinde olmasına rağmen bu alışverişimi saymayarak eksik puan yüklediler.

Muhammet 260 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön