16 Eylül 2015

İş Bankası Yeter Artık!

Daha önce de yazmama rağmen İş Bankası faizin dozunu artırarak devam ediyor, bu ay 2,45 TL faiz yansıtılmış üstelik borç hesap kesim tarihinden önce yatırıldığı halde teknik arıza deyip parayı iade ediyorlar ama benim gibi hesabını takip etmeyen binlerce insan var ve bu meblağ çok büyük bir para, haksız kazanç bu sadece bana olmuyordur eminim küçük tutar diye kimsenin farkında olmadığına eminim ödüyor herkes. Yeter artık eğer gerçekten dürüstseniz, ya sisteminizi ya sistemi kuran şirketi değiştirin. Sanırım suçlu olduklarını bildiklerinden de geri dönüş yapmıyorlar. Ben her ay kendilerine yazmaktan utanıyorum onlar haksız faiz almaktan çekinmiyor.

A.hilmi 48 Okunma

Cevaplar

  • A.hilmi19 Eylül 2015

    Yine dediğim gibi para hesabıma iade edildi ama hiçbir açıklama yok neden oluyor kimse bir şey demiyor İş Bankası gibi Türkiye'nin önde bir kuruluşu bankası bu kadar basit yanlış yapmaz kesinlikle bilmeden teknik hata sonucu yanlış yapılıyor olamaz bu birilerinin işine geliyor ve sesi çıkmayanın parası kesinlikle bilerek ve istiyerek cebe atılıyor yazık yanılmıyorsam bu 7 oldu tam 7 ay aynı şekilde faiz yansıtıldı ben yazınca geri ödendi. Dikkat, ciddiyet, dürüstlük samimiyet istiyorum bankamdan çok mu?

  • İş Bankası Temsilcisi16 Eylül 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön