Cansun G. Teşekkür Mesajı

Memnun kaldım.

İş Bankası Yeni Yıl Alışveriş Puan Sorunu.

Cansun G. |

İleti yoluyla öğrendiğim yeni yıl alışverişlerine puan kampanyasından faydalanmak için ilgili mesajı İş Bankası sitemine attım, kampanyada belirtilen harcamaları yaptım. Bu harcamaları yapmama rağmen ne puandan haber var, ne de bir bilgilendirme mesajı var. Bankaya durumu sorduğumda, puanın geleceğini söylüyorlar. Geçiştiriliyorum gibi bir hissim var. Sonuç alamazsam, kredi kartımı kapatmayı düşünüyorum. Gerekli haklarımı da kullanacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cansun G.
  11 Şubat
  19:37

  Daha hızlı cevap vermeniz iyi olur.

 • Cansun G.
  15 Ocak
  22:33

  Memnun kaldım.

 • Cansun G.
  02 Ocak
  10:53

  Bana bilgi verilmesini değil hakkımın söylendiği şekilde verilmesini bekliyorum.

 • 02 Ocak
  09:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi