16 Mayıs 2013

İş Bankası Yeni Kartımı Göndermiyor!

İş Bankası bankamatik kartımın kullanım süresi doldu ve dolalı neredeyse iki ay olacak banka ne yeni kart yolluyor nede arayıp bilgi veriyor. Kart sürekli kullandığım aktif bir kart tüm otomatik ödemelerim harcamalarım yatan param hepsi bu kartta . Az önce ben arayıp bilgi isteyeyim dedim ve 444 0202 aradım ama 20 dakika beklemem gerekiyormuş. Müşteri temsilcisiyle görüşmek için, inanılır gibi değil ki bu hatlar ücretli. Senelerdir İş Bankasıyla çalışıyorum ama bu ne ulaşılmazlık ya bu ne sorumsuzluk kimse kart yollamakla yetkili değil mi ?

Eşim kartını kullandı bir kerelik havale için, 50 TL parasını kesmişler. Hiç kullanmadığı kart için para aldılar. Ne yapmaya çalışıyor İş Bankası anlamıyoruz.

Ayfer 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön