26 Ağustos 2013

İş Bankası Yeni Karta Puanlarımı Aktaramadı!

Yıllardır İş Bankası Maximum kredi kartını kullanırım. Bana gelen önerilere istinaden Maximum kartımı iptal ettirip Maximiles kart talep ettim. Banka çalışanları eski kartımda bulunan harcamaların ve maxi puanların yeni kartıma aktarılacağını söyleyip bunun için benden dilekçe aldılar. 2 ay geçmesine rağmen eski kredi kartı harcamaları ve maxi puanlarımı yeni kredi kartıma yükleyemediler.

Defalarca bankaya gittiğimde Genel Müdürlük ile irtibata geçmelerine rağmen sorunumu çözemediler. En son banka görevlisi bu şekilde devam edeceğimi eski kartın iptal olduğunu borcunu da ödeye ödeye bitireceğimi, borç sıfırlandığında da problem kalmayacağını maxi puanlar içinde bir şey yapamayacaklarını söyledi.

Muhammet 83 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet30 Ağustos 2013

    Arayan soran yok

  • İş Bankası Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön