İş Bankası Yeni Karta Devirde Yanlışlık Yapıldı.

Mustafa P. |

İş Bankası kredi kartımı iptal edip yeni karta devrini sağladım. Eski kartın kalan taksitli borç toplamını (93,24 TL) tek çekim olarak yeni kartıma aktarıldı. Ve yeni kartımda taksitlerim menüsünde de tek çekim olarak aktarılan borçlarımı görüyorum Aylık 13 TL olarak konuyu iş bankasına ilettim hala hesabımdaki yanlışlık düzeltilip tarafıma konu ile ilgili bilgi verilmedi.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  14:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi