18 Kasım 2013

İş Bankası Yeni Bankamatik Kartımın Şifresini Alamıyorum!

Cep telefonu numaramı sisteme kaydetmiş olmama rağmen SMS yoluyla şifremi almaya çalıştığımda numaranız sistemimize kayıtlı değildir uyarısı alıyorum. Telefonla 0850'li numarayı aradığımda cep telefonunuza gelen mesajdaki şifreyi giriniz diyor fakat mesaj gelmiyor.

İş Bankası bankamatik kartımın süresi dolmadan herhangi bir uyarı almadığım gibi bağlı olduğum Isparta şubesinden talebim üzerine Kanyon şubesine gelmesi 2 hafta sürdü. Çalışıyor olmama rağmen 5-6 kere şubeye gidip elim boş geri döndüm. İş Bankası hizmet protokolünü tekrar değerlendirmeli. Bir müşteri bu kadar mağdur edilemez.

Aybüke 767 Okunma

Cevaplar

  • Aybüke22 Kasım 2013

    Tek söyleyecekleri şey eski kartınızın şifresiyle bankamatikten kartımı kullanabileceğim olacaktı. Malesef denediğim yöntemleri bana tekrar hatırlattılar yalnızca.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön