16 Nisan 2013

İş Bankası Yatırım Hesap İşletim Ücreti!

İş Bankası Madenler şubesinde 12***696 hesap numarama bağlı yatırım hesabımdan 4,25 lira hesap işletim ücreti kesildiğini fark ettim. Hesap açılışında bana bu hesap kesimleri ile ilgili bilgi verilmedi.. bunun gibi ne kadar masraf kesildiğini ve kesileceğini bilmiyorum.

12 yıldır İş Bankası yatırım hesabını aktif olarak kullanıyorum. şube ile yaptığım görüşmede bana hesabınızı kapatın o zaman gibi ters bir cevapla karşılaştım.benden yapılan hesap işletim ücret kesintilerin iade edilmesini talep ediyorum.

Dilber 1.078 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön