29 Nisan 2013

İş Bankası Yatırım Hesabındanda Kesinti Yapılıyormuş!

Öğrenciyim. iş bankası hesabı açarken bizden hesap işletim ücreti kesilmeyecek denmişti yalan. 6 ayda bir kesiliyor biz gidiyoruz banka arıyoruz dilekçe dolduruyoruz paranın geri yatmasını bekliyoruz. e hani kesilmeyecekti? onu geçtim farklı bir yöntem gördüm bugün. bu seferde yatırım hesabımdan açıklamada "VIRMAN CH/YAT.HS*10-04-13*10:59CARI/PORTFOYVIRMANI" yazan ne olduğunu anlam veremediğim 5.25TL'lik kesinti yapılmış.

Ben artık bu işten sıkıldım. öğrenciler gelin size imkan sağlayacağız diye reklam yapılıyor fakat bir bakıyoruz ordan 48 TL burdan 5.25 TL ordan gelirin %10 devlet vergisi diye kesintiler yapılıyor sürekli. artık bıktım yatırımdan da kesinti yapan bir bankayla uğraşmaktan..

Tayfun 407 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön