15 Temmuz 2014

İş Bankası Yatırım Hesabı Saklama Ücreti Alıyor!

İş Bankası'nda yıllardır param var. Bir sürü işlemimi bu banka ile yapıyorum, otomatik ödemelerim var.. Ancak sonuçta İş Bankası da bir banka ve açık bulunca hemen icraata başlıyorlar.. Yeni icraatları yatırım hesabı saklama ücreti. Arıyorsun görevli kesilecek yapacak bir şey yok diyor.. Ne yapalım başka bankaya geçeceğim durumu toparlayınca ben de. Yazılar olsun İş Bankası..

Kerem 214 Okunma

Cevaplar

  • Kerem 13 Ağustos 2014

    Mecbur alınacakmış.. Geri yatırılamazmış.. Yani GSM firmaları, tv firmaları, internet firmaları ve bankalar.. Bunlara söz geçmiyor yıllardır..

  • Kerem 13 Ağustos 2014

    Mecbur alınacakmış.. Bizde ona göre bir yol çizeriz yakında kısmetse.. Yakışmadı sana İş bankası yakışmadı..

  • İş Bankası Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön