İş Bankası Yatırım Hesabı Saklama Ücreti Alıyor!

Kerem Şenol C. |

İş Bankası'nda yıllardır param var. Bir sürü işlemimi bu banka ile yapıyorum, otomatik ödemelerim var.. Ancak sonuçta İş Bankası da bir banka ve açık bulunca hemen icraata başlıyorlar.. Yeni icraatları yatırım hesabı saklama ücreti. Arıyorsun görevli kesilecek yapacak bir şey yok diyor.. Ne yapalım başka bankaya geçeceğim durumu toparlayınca ben de. Yazılar olsun İş Bankası..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerem Şenol C.
  13 Ağustos
  10:24

  Mecbur alınacakmış.. Geri yatırılamazmış.. Yani GSM firmaları, tv firmaları, internet firmaları ve bankalar.. Bunlara söz geçmiyor yıllardır..

 • Kerem Şenol C.
  13 Ağustos
  10:22

  Mecbur alınacakmış.. Bizde ona göre bir yol çizeriz yakında kısmetse.. Yakışmadı sana İş bankası yakışmadı..

 • 15 Temmuz
  15:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi