İş Bankası Yatırım Hesabı Saklama Ücreti!

Derful G. |

3 yıldır İş Bankası ile çalışmaktayım. Aylık 3-4 Bin TL civarında kredi kartı harcaması yapıyorum ama buna rağmen benden saçma sapan bir ücret kesintisi yapılmış. Bu bankalar bunu neye dayanarak ve nasıl yapıyor anlayamıyorum.

İnsanları mağdur etmek için farklı farklı yöntemler bulup duruyorlar. Aniden böyle bir kesinti başlatıp bunu bana sormadan kesmeleri ayrıca bir ayıp. Kesinti 5.25 TL evet çok yüksek olmayabilir ama bu bankaların müşteri sayılarını düşününce nasıl bir haksız kazanç yaptıklarını anlamak yeterli bence...

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Temmuz
  12:34

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi