İş Bankası Yasal Olmayan Üyelik Aidatı!

Çağlar K. |

Yıllardır İş Bankası kredi kartı kullanıyorum. Her sene üyelik aidatı kesiyorlar. Bir daha ki sefere kesmeyeceğiz diyorlar. Yine kesilmiş. Benim kartımdan benden habersiz nasıl bir para çekerler. Şikayet ediyorum ve her yere de edeceğim. Kendimin ve ailemin tüm kredi kartlarını, hesaplarını her şeyi kapattıracağım. Artık İş Bankası düşünsün nasıl bir müşteri kaybetti. Gerekli mahkemeye de gideceğim. Geçmişe ait tüm kesilen tutarlarımı da alacağım. Yeter artık. Ne aidatı alıyorsunuz. Kullanım aidatımı. Artık alamayacaksınız.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  09:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi