Tarık D. Teşekkür Mesajı

Kart ücretinin iadesi yapılacağı söylendi, yalnız 1 yıl için geçerli olmak kaydı ile daha iyisi olabilir diye düşünüyorum, ilginize yinede teşekkür ederim.

İş Bankası Yasaklanan Kart Aidat Ücreti Ne Maksatla Alınıyor?

Tarık D. |

Kanunen alınması yasaklanan kart aidat ücreti ne maksatla alıyor? Kullanmakta olduğumuz karttan zaten her alışverişten faizini alıyor, kart aidatı da neymiş anlamak imkansız. Ayakta uyutuyorlar milleti bunlar. Diğer bankalara'da yaptığım gibi bu kartı'da iptal edeceğim öyle gözüküyor. Benim değil bilinçli tüm müşterileri kartları kapatıyor artık, iade edilmez ise kapatacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarık D.
  02 Haziran
  22:05

  1 yıl değil devamlı istiyorum kredi kartı ücretsiz olsun.

 • Tarık D.
  31 Mayıs
  14:00

  Kart ücretinin iadesi yapılacağı söylendi, yalnız 1 yıl için geçerli olmak kaydı ile daha iyisi olabilir diye düşünüyorum, ilginize yinede teşekkür ederim.

 • 27 Mayıs
  10:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi