27 Mayıs 2015

İş Bankası Yasaklanan Kart Aidat Ücreti Ne Maksatla Alınıyor?

Kanunen alınması yasaklanan kart aidat ücreti ne maksatla alıyor? Kullanmakta olduğumuz karttan zaten her alışverişten faizini alıyor, kart aidatı da neymiş anlamak imkansız. Ayakta uyutuyorlar milleti bunlar. Diğer bankalara'da yaptığım gibi bu kartı'da iptal edeceğim öyle gözüküyor. Benim değil bilinçli tüm müşterileri kartları kapatıyor artık, iade edilmez ise kapatacağım.

Tarık 194 Okunma

Cevaplar

  • Tarık02 Haziran 2015

    1 yıl değil devamlı istiyorum kredi kartı ücretsiz olsun.

  • Tarık'ın Teşekkür Mesajı31 Mayıs 2015

    Kart ücretinin iadesi yapılacağı söylendi, yalnız 1 yıl için geçerli olmak kaydı ile daha iyisi olabilir diye düşünüyorum, ilginize yinede teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön