17 Ekim 2016

İş Bankası Yapılandırma Yapılmıyor!

İş bankasından aldığım krediyi yapılandırmak üzere başvurdum ama gereksiz bir şekilde ret edildi. Puan düşüklüğü nedeniyle yeni kredi çekmem de sıkıntılı. Yeni kredi istemiyorum, yapılandırma istiyorum. Kanun, yasa puanı iyi olanlar için mi çıktı? Anlamak çok güç. Tamamen prestij kaybı. Ayrıca kredi kartımı da 2.02 gibi yüksek bir faizden yapılandırarak 2 katına çıkardılar. Teşekkürler bir şey değişmedi. Ayrıca BDDK'ya da şikayette bulundum.

Yunus 861 Okunma

Cevaplar

  • Yunus'un Teşekkür Mesajı26 Ekim 2016

    Şikayetim çözüldü. Krediyi aldığım faiz oranından 60 ay yapılandırdık. Özellikle Bursa şubesi Sevinç hanım ilgilendi sağ olsun.

  • İş Bankası Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön