09 Şubat 2015

İş Bankası Yanlışlıkla Yapılan İşleme Nakit Çekim Ücreti Tahakkuk Ettirdi.

İş bankası ile Ziraat Bankası kartları birbirine çok benziyor. 05.02.2015 tarihinde Ziraat Bankası kredi kartımı kullandığımı düşünerek Ziraat Bankası ATM sinden; xxxx 3166 No.lu iş bankasına ait Kredi katım ile yanlışlıkla 1000 TL nakit avans para aldım, ancak yanlışlığı fark eder etmez yaklaşık yarım saat sonra aynı kredi kartı ile İş Bankası ATM sinden 1000 TL' İş Bankası'na iade ettim.

Yanlışlığı Nalçacı banka şubesine ve 0850 72**4' e bildirdim. Sehven bir işlem yaptığımı yanlışlığı hatayı düzelttiğimi belirterek kredi kartıma nakit avans çekim ücreti yansıtılmamasını talep ettim. Ancak talebim kabul edilmedi kredi karıma 31 TL nakit çekim ücreti yansıtıldı.

Murat 2.098 Okunma

Cevaplar

  • Murat22 Şubat 2015

    Evet sehven yanlışlık yapan müşteri İş Bankası tarafından adeta cezalandırılıyor. Miktar küçükte olsa ellerine bir fırsat geçmiş bunu değerlendiriyorlar. Tabi bu konuda tüketici hakem heyetinin kararını bekliyoruz.

  • Murat09 Şubat 2015

    Bankamıza ulaşan yazınızda belirttiğiniz hususlar ile ilgili olarak gerekli incelemeler yapılmış olup 0,08 TL faiz 09.02.2015 tarihinde kredi kartınıza alacak kaydedilmiştir. şeklinde cevap vermişler ancak 31 TL nakit çekim ücretini iade etmiyorlar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön