17 Temmuz 2014

İş Bankası Yanlış Para Kesintisi Yaptı!

05.07.2014 hesap kesim tarihli kredi kartımın bu ay 1200 tl hesap özeti gelmişti ben bu miktarın 800 tl'sini ödedim geri kalanı ödeyemedim. Daha sonra internet üzerinden 15.07.2014 tarihinde motorlu taşıtlar vergimi kredi kartımın bilgilerine girerek ödedim normalde hesap kesim tarihim geçtiğinden 15.08.2014 tarihinde bu ödemeyi bankanın benim ekstreme yansıtması gerekirken bankamatik kartımda bulunan 103 tl'den bu ödemeyi almışlar.

İş Bankası müşteri temsilcisi ile görüştüğümde beni tam olarak aydınlatmadı ve talimat verdiğimi tüm kredi kartı borcumun maaş hesabımdan düşüleceğini söyledi ben böyle bir talimat vermediğime eminim banka tarafından mağdur edildim.

Osman 243 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön