11 Nisan 2013

İş Bankası Yanlış Hesaba Para Yatırma!

09. 04. 2013 tarihinde gazi mahallesi İş Bankası şubesine tesmer hesabına smmm mesleki yeterlilik sınav harcı yatıracağımı söylediğim halde harç bedelim özel smmm sınavı hesabına yatırmışlar. düzeltme işlemi için 10. 04. 2013 tarihinde ki talebim de ekranlarında sınav adlarının tam olarak görüp göremediklerini sorduğumda ise, verilen cevap çok gayriciddi idi; zaten görseydik bu riske girmezdik dediler.

Deneme yanılma yoluyla işlem yaparak zaman kaybıma neden oldular. tamamen farklı adlara sahip sınav harçlarının karıştırılması ve kendilerinden kaynaklanan hatalı işlemden dolayı özür bile dilemedikleri gibi personelin yaklaşımı etik değildi.

Özgür 398 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön