İş Bankası Yanlış Gönderilen EFT'nin İadesini Yapmıyor.

Emrah T. |

Bugün 02.06.2014 sabah 09:30 civarında başka bankadaki hesabımdan İş Bankası'na internetten EFT yaptım. Fakat kapalı olan hesabıma gönderdiğimi fark ettim. Çağrı merkezi şube derken çözüm bulamadım. Kendi çabalarımla aynı gün öğleden önce eft yapılan bankadan düzeltme mesajı göndermeme rağmen parayı hesabıma geçmediler.

Geçmemelerine karşılık ilgili tutarı karşı bankaya da iade etmediler. Bugün mesai bitti ve param hala ne gönderdiğim bankaya iade edildi ne de İş Bankası'ndaki hesabıma geçmedi. Resmen paramı buhar yaptılar. Şubeyi defalarca aramama rağmen şubeye gelin ısrarını da anlayamıyorum. Sanırım işlemi bana yaptıracaklar?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  09:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi