06 Eylül 2013

İş Bankası Yanlış Giden EFT'yi İade Etmiyor!

05/09/2013 tarihinde babama ait olan kredi kartının hesap özeti borcunu ödemek için Kuveyt Türk Katılım Bankası'ndaki hesabımdan İnternet Şubesi aracılığı ile babamın İş Bankası kredi kartına kredi kartı numarası girerek 597 TL EFT yaptım. Ancak numarayı girerken rakamlardan iki tanesinin yerlerini yanlış girmişim.

İş Bankası'na durumu anlattığımda ve yanlış gönderdiğim kredi kartı numarasını söylediğimde zaten İş Bankasına kayıtlı böyle bir kredi kartı olmadığını dolayısıyla paranın iade edileceğini ancak havuzlarında bekleyen böyle bir para olup olmadığını görüntüleyemediklerini söylediler. Ancak parayı hala iade etmediler.

Özcan 328 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön