25 Aralık 2014

İş Bankası Yanlış Bilgilendirme Ve Sorumsuzluk!

"İş'te Üniversiteli Aidatsız Kartı" için başvuru yapmaya gittiğimde görevli olan müşteri temsilcisi "İş'te Üniversiteli Aidatlı Kartı" alıp kartı aldıktan sonra öğrenci belgemi göstererek aidat ödeme yükümlülüğünden kurtulacağımı ve kartın bütün imkanlarından yararlanabileceğimi söylemişti. Ben de bu bilgilendirme üzerine aidatlı kart için başvuru yaptım. İki hafta sonra çıkacağı söylenen kart için bir buçuk ay bekledim fakat hiçbir bilgilendirme gelmedi.

Bilgilendirme gelmemesine rağmen bankaya gittiğimde kartın çıktığını öğrendim. Öğrenci belgemi takdim edip aidatı iptal ettirmek istediğimde bunun mümkün olmadığı söylendi. Daha sonra da görevli önceden böyle bir şey söylediğini inkar etti.

Oğuzhan 377 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön