İş Bankası Yanlış Bilgi İle Müşteri Kazanmak!

Tulay Ç. |

Bursa üçevler şubesi G**** hanım vasıtasıyla yeni doğmuş bebeğime bireysel emeklilik açtık. Tek sefere mahsus yönetim aidatı çekilecek dedi. Sonra gerçeğini öğrendim 12 ay boyunca çekilecekmiş. Sistemden çıkmak isteyince de 1000 TL kesinti yapacaklarmış. Yalanla müşteri bağlamak ve sistemden çıkmasın diye elini kolunu bağlamak bu olsa gerek. Sisteme dahil olduğum için çok pişmanım. Ve benim üzerimden aldığı primleri de helal etmiyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tulay Ç.
  14 Ekim
  15:15

  Oraya da bildirdim bir sonuç yok. Ne olacak ki özür dileyip kapatacaklar konuyu. Paramı iade mi edecekler İş Bankası ile artık çalışmak istemiyorum desem kesinti yapmadan paramı geri mi verecekler. 1000 TL kesiliyor. Bizim gibi müşteriler oldukça para kazanmak çok kolay işbankası için. Yazıkkk

 • Tulay Ç.
  14 Ekim
  15:01

  Bahsettiğiniz yerede yazdım ama bir şey değişmedi daha geri dönülmedi bile. Kaldı ki ne olacak en başında bahsedilmeyen 12 taksitli yönetim aidatı iptal mi edilecek. Ya da ben paramı alıp hesabı kapatmak istiyorum dediğimde 1000 TL kesinti yapılmayacak mı? Hangisini tercih edersem edeyim zararı bize. Kesinti olan yine biz salak müşterileriniz.

 • 14 Ekim
  13:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi