İş Bankası Web Üzerinden Yapılan Başvurular Hatalı.

Metin P. |

İş Bankası ISBN440366438 nolu başvuruma hiç bir şekilde cevap vermemiştir.Bu banka müşterileri sürekli mağdur eden bir bankadır. Burada da standart cevap yazan kopyala yapıştır müşteri temsilcileri cevap vermektedir.
Bu sebeple daha fazla insanın mağdur olmaması için bu konuda şikayetimi yazıyorum.Müşteriye hiç bir şekilde geri dönüş yapmıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin P.
  26 Temmuz
  16:54

  İş bankası çözüme yönelik bir banka değil. Ayrıca aynı banka ile ilgili farklı bir şikayetimi yayınlamayan şikayetvar.com da firma yanlısı davranmıştır.

 • 19 Temmuz
  15:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi