İş Bankası Visa Kampanyası İndirim Kodunu Yollamıyor!

Burçin Ş. |

Visa'nın Süpermarket Banka Kartı Kampanyasına Nisan ayında İş bankası Visa Elektron banka kartımla katıldım. Kampanyaya SMS ile kayıt olmak gerekiyordu fakat kayıt olmaya çalıştığımda hata verdiği için müşteri temsilcisi aracılığı ile kayıt oldum. Kayıt olduktan sonra 3 farklı günde 30 liralık market alışverişi yaptım. 15 Mayıs'a kadar 20 TL indirim kodunun tarafıma ulaşması gerekiyordu. Ancak İş Bankası tarafından kod gönderilmedi. Konuyla ilgili detaylı bir mesajı İş bankası web sitesi iletişim formundan ısbn498622277 referans numarasıyla da gönderdim. İlgili mesajımın ve şikayetimin incelenerek hak ettiğim indirim kodunun derhal tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  15:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi